Pre bytové domy

KAMEROVÉ SYSTÉMY

DEJTE ZBOHOM ATRAPÁM KAMIER A POISTITE SI ZABEZPEČENIE MAJETKU NA MAXIMUM. BEZPEČNOSTNÉ KAMERY A CELÝ KAMEROVÝ SYSTÉM VÁM NAVRHNEME A NAMONTUJEME PRESNE PODĽA VAŠICH POTRIEB A POŽIADAVIEK.

VYUŽITE NAŠE DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI V DOBORE VO SVOJ PROSPECH.STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT A O VŠETKO OSTATNÉ SA POSTARÁME.

KOMUNIKAČNÉ JEDNOTKY

REALIZUJETE REKONŠTRUKCIU BYTOVÉHO DOMU ALEBO JEHO OBNOVU?NEZABUDNITE NA VÝMENU ZASTARALÝCH ZVONČEKOV. NAHRADTŤE ANALÓVOVÉ ZARIADENIA DIGITÁLNYMI. NOVÉ MODERNÉ ZVONČEKY DISPONUJÚ VÝBORNOU KVALITOU ZVUKU A FUNKCIAMI NAVIAC.

REKONŠTRUKCIU ZVONČEKOV NA BYTOVÝCH DOMOCH MÁME V MALÍČKU A O ICH VÝHODÁCH VÁS AJ OBYVATEĽOV VAŠEJ BYTOVKY RADI INFORMUJEME NA VAŠEJ NAJBLIŽŠEJ BYTOVEJ SCHÔDZI ZDARMA.

VIDEO VRÁTNIK

ZVÝŠTE SVOJU BEZPEČNOSŤ A S PRICHÁDZAJÚCIM HOSŤOM KOMUNIKUJTE PROSTREDNÍCTVOM VIDEA. VĎAKA MODERNÝM IP ZARIADENIAM, MÁTE MOŽNOSŤ KOMUNIKOVAŤ S OSOBOU ZA DVERAMI NA DIAĽKU CEZ VÁŠ SMARTPHONE.

PONÚKAME MONTÁŽ VIDEOVÁTNIKOV, SAMOZREJME S KOMPLETNOU KABELÁŽOU, OPRAVY A REKONŠTURKCIE STARÝCH A PORUCHOVÝCH AUDIO/VIDEOTELEFÓNOV.

VCHODOVÉ ZABEZPEČENIE

BEŽNÉ KLÚČOVÉ VLOŽKY SO SEBOU NESÚ MNOHÉ RIZIKÁ A ČASTO SA STÁVAJÚ TERČOM VANDALIZMU, ČOHO VÝSLEDKOM BÝVA ČASTÁ VÝMENA ,,FABKY“. ODSTRÁNTE TENTO PROBLÉM, A NAHRADTE KLASICKÉ ZÁMKY ELEKTRONIKOU.

PONÚKAME MONTÁŽ ELEKTROZÁMKOV A ELEKTROMAGNETICKÝCH MADIEL, KTROÉ ZVÝŠIA BEZPEČNOSŤ SPOLOČNÝCH PRIESTOROCH A OBYVATEĽOV BYTOVÉHO DOMU.

Zastavte sa osobne

Moravská 682/3, Púchov 020 01             Po-Pi : 9:00-16:30

Fakturačné údaje

KASYS,Obrancov mieru 1155/6,Púchov 02001,ičo : 51101980, dič:1086594740

KASYS © 2019. Všetky práva vyhradené.