Pre domácnosti

KAMEROVÉ SYSTÉMY

DEJTE ZBOHOM ATRAPÁM KAMIER A POISTITE SI ZABEZPEČENIE MAJETKU NA MAXIMUM. BEZPEČNOSTNÉ KAMERY A CELÝ KAMEROVÝ SYSTÉM VÁM NAVRHNEME A NAMONTUJEME PRESNE PODĽA VAŠICH POTRIEB A POŽIADAVIEK.

VYUŽITE NAŠE DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI V DOBORE VO SVOJ PROSPECH.STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT A O VŠETKO OSTATNÉ SA POSTARÁME.

ALARM

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČENIE V PODOBE ALARMU CHRÁNI VAŠE BÝVANIE 24 HODÍN DENNE. DOPLNENÍM O INTELIGENTNÉ FUNKCIE AKO NAPRÍKLAD OVLÁDANIE GARÁŽOVEJ BRÁNY, ČI KÚRENIA, ZÍSKATE DOKONAĽÚ KONTROLU NAD SVOJOU NEHNUTELNOSŤOU.

VYUŽITE NAŠE DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI V ODOBORE VO SVOJ PROSPECH. STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT A O VŠETKO OSTATNÉ SA POSTARÁME.

VIDEO VRÁTNIK

ZVÝŠTE SVOJU BEZPEČNOSŤ A S PRICHÁDZAJÚCIM HOSŤOM KOMUNIKUJTE PROSTREDNÍCTVOM VIDEA. VĎAKA MODERNÝM IP ZARIADENIAM, MÁTE MOŽNOSŤ KOMUNIKOVAŤ S OSOBOU ZA DVERAMI NA DIAĽKU CEZ VÁŠ SMARTPHONE.

PONÚKAME MONTÁŽ VIDEOVÁTNIKOV, SAMOZREJME S KOMPLETNOU KABELÁŽOU, OPRAVY A REKONŠTURKCIE STARÝCH A PORUCHOVÝCH AUDIO/VIDEOTELEFÓNOV.

SMART HOME

MODERNÉ, VÝKONNÉ A LACNÉ RIEŠENIE DOMÁCEJ AUTOMATÍZACIE.  DOMÁCA AUTOMATIZÁCIA ZALOŽENÁ NA LOXON MINISERVERI, SPĹŇA VŠETKY ASPEKTY MODERNÉHO OVLÁDANIA DOMÁCNOSTI.

PRE NÁVRH A INŠTALÁCIU SMART HOME RIEŠENÍ SA OBRÁŤTE NA NÁŠHO SPOĽAHLIVÉHO PARTNERA, KTORÝ MÁ BHATÉ SKÚSENOSTI V OBORE.

ELEKTROINŠTALÁCIE

ŠIROKÁ PONUKA ELEKTROINŠTALAČNÝCH PRÁC. SLABOPRÚDOVÉ INŠTALÁCIE. OSVETLENIE, ROZVODY, KABELÁŽ, REGULÁCIA KÚRENIA, REGULÁCIA OSVETLENIA, ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE PRE BYTOVÉ DOMY..

 

Zastavte sa osobne

Moravská 682/3, Púchov 020 01             Po-Pi : 9:00-16:30

Fakturačné údaje

KASYS,Obrancov mieru 1155/6,Púchov 02001,ičo : 51101980, dič:1086594740

KASYS © 2019. Všetky práva vyhradené.