Pre firmy

KAMEROVÉ SYSTÉMY

DEJTE ZBOHOM ATRAPÁM KAMIER A POISTITE SI ZABEZPEČENIE MAJETKU NA MAXIMUM. BEZPEČNOSTNÉ KAMERY A CELÝ KAMEROVÝ SYSTÉM VÁM NAVRHNEME A NAMONTUJEME PRESNE PODĽA VAŠICH POTRIEB A POŽIADAVIEK.

VYUŽITE NAŠE DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI V DOBORE VO SVOJ PROSPECH.STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT A O VŠETKO OSTATNÉ SA POSTARÁME.

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČENIE

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČENIE V PODOBE ALARMU CHRÁNI VAŠE BÝVANIE 24 HODÍN DENNE. DOPLNENÍM O INTELIGENTNÉ FUNKCIE AKO NAPRÍKLAD OVLÁDANIE GARÁŽOVEJ BRÁNY, ČI KÚRENIA, ZÍSKATE DOKONAĽÚ KONTROLU NAD SVOJOU NEHNUTELNOSŤOU.

VYUŽITE NAŠE DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI V ODOBORE VO SVOJ PROSPECH. STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT A O VŠETKO OSTATNÉ SA POSTARÁME.

POŽIARNA SIGNALIZÁCIA

OCHRANA MAJETKU JE INVESTÍCIA, KTORÁ SA VŽDY VYPLÁCA. PRI POŽIARNEJ SIGNALIZÁCIÍ TO PLATÍ STONÁSOBNE. MAŤ V PRIESTOROCH SPOĽAHLIVÚ POŽIARNU OCHRANU VÁS MÔŽE ZACHRÁNIŤ PRED BANRKOTOM.

MYSLITE NA OCHRANU PRED POŽIAROM SKÔR AKO BUDE NESKORO. INVESTÍCIA DO SYSTÉMU JE V POROVNANÍ S HODNOTOU MAJETKU, KTORÚ CHÁNI NEPOROVNATELNÁ.

PRÍSTUPOVÉ A DOCHÁDZKOVÉ SYSTÉMY

MAJTE POD KONTROLOU SVOJICH ZAMESTNANCOV. V PONUKE MÁME DODÁVKU A INŠTALÁCIU ZABEZPEČENIE VCHODOV, DOCHÁDZKOVÝCH TERMINÁLOV S PODROBNOU EVIDENCIOU DOCHÁDZKY A OVEĽA VIAC.

NECHAJTE  NÁVRH A INŠTALÁCIU PRÍSTUPOVÉHO ALEBO DOCHÁDZKOVÉHO SYSTÉMU NA NÁS, A VENUJTE SA NAPLNO SVOJEJ FIRME.

ELEKTROINŠTALÁCIE

ŠIROKÁ PONUKA ELEKTROINŠTALAČNÝCH PRÁC. SLABOPRÚDOVÉ INŠTALÁCIE. OSVETLENIE, ROZVODY, KABELÁŽ, REGULÁCIA KÚRENIA, REGULÁCIA OSVETLENIA, ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE PRE BYTOVÉ DOMY..

Zastavte sa osobne

Moravská 682/3, Púchov 020 01             Po-Pi : 9:00-16:30

Fakturačné údaje

KASYS,Obrancov mieru 1155/6,Púchov 02001,ičo : 51101980, dič:1086594740

KASYS © 2019. Všetky práva vyhradené.